О бюджете Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 354 743,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 777,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 288,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 344 677,9 тысяч тенге;
2) затраты – 354 798,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54,8 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54,8 тысячи тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 354 743,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 777,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 344 677,9 мың теңге;
2) шығындар – 354 798,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54,8 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Мариновского сельского округа на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Мариновского сельского округа в сумме 12 171 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете Мариновского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Мариновка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 12 171 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/8
Бюджет Мариновского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/8 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

31 400
01
Государственные услуги общего характера
26 707
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26 707
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26 707
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 689
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3 689
008
Освещение улиц в населенных пунктах
3 189
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500
12
Транспорт и коммуникации
1 004
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 004
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 004
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/8
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/8 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
332 506,9
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
4 668,5
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
На проведение экспертизы качества материалов на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мариновка РГП "Национальный центр качества дорожных активов"
2 371,0
На оплату труда административных государственных служащих
1 000,0
На оплату услуг по обслуживанию программного обспечения Парус, Би плюс, Система контроля и управления доступом, курсов по государственным закупкам
797,5
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
29 839,4
На оплату труда административных государственных служащих
2 500,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
39,0
Средний ремонт внуртипоселковых дорог села Мариновка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

31 400
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
26 707
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 707
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 707
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 689
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 689
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
3 189
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
500
12
Көлiк және коммуникация
1 004
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 004
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 004
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/8 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
332 506,9
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 668,5
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
Мариновка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" РМК материалдардың сапасына сараптама жүргізуге
2 371,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 000,0
Парус, Би плюс, Кіруді бақылау және басқару жүйесін орнату бағдарламалық қамтамасыз етуге қызмет көрсету бойынша қызметтерге ақы төлеуге, мемлекеттік сатып алу бойынша курстарға
797,5
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 839,4
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 500,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
39,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Мариновка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу