О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2022-2024 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С14-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 198,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 115,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 083,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 198,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.09.2022 № 7С25-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 225,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 767,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 321,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 458,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 507,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -282,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 282,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С14-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 198,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 115,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 083,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 198,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.09.2022 № 7С25-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 225,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 767,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 321,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 458,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 507,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -282,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 282,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 08.06.2022 № 7С21-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 28.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С14-2
Бюджет села Абай на 2022 год

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 08.06.2022 № 7С21-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 28-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.Абилов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С14-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2022 жылға арналған бюджеті

91 632,8
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
78 081,8
в том числе:
Бюджет Узынкольского сельского округа
9 252,3
Благоустройство территории парка героев в селе Узынколь
9 252,3
Бюджет села Бауманское
68 829,5
Средний ремонт автомобильных дорог селе Бауманское Егиндыкольского района
68 829,5
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
13 551,0
в том числе:
Бюджет села Спиридоновка
1 845,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
303,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 542,0
Бюджет села Коржинколь
831,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
106,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
725,0
Бюджет села Бауманское
3 646,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 076,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
570,0
Бюджет села Егиндыколь
3 244,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
1 997,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 247,0
Бюджет Алакольского сельского округа
872,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
872,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
727,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

91 632,8
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
78 081,8
оның ішінде:
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
9 252,3
Ұзынкөл ауылындағы батырлар саябағының аумағын абаттандыру
9 252,3
Бауман ауылының бюджеті
68 829,5
Егіндікөл ауданы Бауманское ауылының автомобиль жолдарын орташа жөндеу
68 829,5
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
13 551,0
оның ішінде:
Спиридоновка ауылының бюджеті
1 845,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
303,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 542,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
831,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
106,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
725,0
Бауман ауылының бюджеті
3 646,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
3 076,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
570,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
3 244,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 997,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 247,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
872,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
872,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
727,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге