О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2021 года № 7С-16/2-21
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8331) следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 930,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 004,2 тысяч тенге;
2) затраты – 151 130,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 200,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 200,1 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 693,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 436,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 257,4 тысяч тенге;
2) затраты – 31 753,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 060,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 7С-16/2-21 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8331 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 930,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 004,2 мың теңге;
2) шығындар – 151 130,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 200,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 200,1 мың теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 693,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 257,4 мың теңге;
2) шығындар – 31 753,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 060,0 мың теңге.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 20 744,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 509,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 481,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 633,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21 154,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -410,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410,2 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Куншалганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 695,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 162,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 532,2 тысяч тенге;
2) затраты – 19 534,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -839,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 839,4 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Койтасского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 974,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 169,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 805,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 696,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -722,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 722,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Бестогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 20 744,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 509,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 481,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 633,8 мың теңге;
2) шығындар – 21 154,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -410,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 410,2 мың теңге.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Күншалған ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 19, 20 және тиісінше 21-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 695,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 162,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 532,2 мың теңге;
2) шығындар – 19 534,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -839,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 839,4 мың теңге.
8. 2021-2023 жылдарға арналған Қойтас ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 22, 23 және тиісінше 24-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 974,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 169,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 805,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 696,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -722,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 722,0 мың теңге.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Бестоғай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 25, 26 және тиісінше 27-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: