О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2020 года № С-61/2 "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 ноября 2021 года № С-9/3
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-61/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8330) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 213 581 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 200 126 тысяч тенге;
2) затраты – 218 381 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 800 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что бюджете города Степняка на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 4 800 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Макинского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 281 744,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 276 744,6 тысяч тенге;
2) затраты – 283 244,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 500 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ангалбатырского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 393 тысяч тенге, в том числе:

Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-61/2 "2021-2023 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № С-9/3 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-61/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8330 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213 581 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 200 126 мың теңге;
2) шығындар – 218 381 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 800 мың теңге.";
1-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған Степняк қаласының бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 4 800 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Макинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281 744,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 276 744,6 мың теңге;
2) шығындар – 283 244,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1500 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 393 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 1 129 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 264 тысяч тенге;
2) затраты – 24 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 600 тысяч тенге.";
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что бюджете Ангалбатырского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 2 600 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баймырзинского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 275,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 925,7 тысяч тенге;
2) затраты – 26 925,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -650 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 650 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 535,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 535,1 тысяч тенге;
2) затраты – 31 135,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 057 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 419 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 1 129 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 264 мың теңге;
2) шығындар – 24 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 600 мың теңге.";
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 600 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баймырза ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 275,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 925,7 мың теңге;
2) шығындар – 26 925,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -650 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 650 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 535,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 535,1 мың теңге;
2) шығындар – 31 135,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 600 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 057 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 419 мың теңге;

2) затраты – 22 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 180 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Донского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 099 тысяч тенге;
2) затраты – 59 788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 900 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что бюджете Донского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 1 900 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Енбекшильдерского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 749 тысяч тенге;
2) затраты – 58 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что бюджете Енбекшильдерского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 600 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 057,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

2) шығындар – 22 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -180 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 180 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Донской ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 099 мың теңге;
2) шығындар – 59 788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 900 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2021 жылға арналған Донской ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1 900 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 749 мың теңге;
2) шығындар – 58 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 600 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2021 жылға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 600 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 057,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 28 907,8 тысяч тенге;
2) затраты – 30 998,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -940,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 940,4 тысяч тенге.";
пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что бюджете Заураловского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 940,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ульгинского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 684,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 013,6 тысяч тенге;
2) затраты – 54 375,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 691 тысяч тенге.";
пункт 10-1 изложить в новой редакции:
"10-1. Учесть, что бюджете Ульгинского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 2 691 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Аксу на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 287,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 269 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 018,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 287,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Заозерное на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 283 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 28 907,8 мың теңге;
2) шығындар – 30 998,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -940,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 940,4 мың теңге.";
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған Заурал ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 940,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 684,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 013,6 мың теңге;
2) шығындар – 54 375,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 691 мың теңге.";
10-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. 2021 жылға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 691 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 287,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 269 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 018,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 287,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заозерный ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 283 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата С.Шауенов
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 400 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 ,7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 47-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының хатшысы С.Шәуенов
Біржан сал ауданы
мәслихатының