О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-67/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2021-2023 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2021 года № 7С-17/2
Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-67/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8323) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66998,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 29176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 824,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов –36998,5 тысяч тенге;
2) затраты – 87403,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -20405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 20405,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 18286,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 18712,5 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22383,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4585,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17798,7 тысяч тенге;
2) затраты – 25150,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2767,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2767,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 14314,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3484,7 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/2 "2021-2023 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 7С-17/2 шешімі
Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8323 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66998,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 29176,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер- 824,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36998,5 мың теңге;
2) шығындар – 87403,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -20405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 20405,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 18286,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 18712,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22383,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -4585,1 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17798,7 мың теңге;
2) шығындар – 25150,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2767,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2767,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 14314,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3484,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 18963,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2051,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16912,1 тысячи тенге;
2) затраты – 19534,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -571,0 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 571,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12033,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4879,1 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16666,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -1080,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15586,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17063,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -397,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 397,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11468,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4118,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19473,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2001,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17472,3 тысячи тенге;
2) затраты – 21049,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1576,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12303,0 тысячи тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5169,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 18963,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2051,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16912,1 мың теңге;
2) шығындар – 19534,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -571,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 571,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12033,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4879,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16666,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1080,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15586,5 мың теңге;
2) шығындар - 17063,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -397,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 397,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11468,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4118,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19473,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17472,3 мың теңге;
2) шығындар – 21049,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1576,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12303,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5169,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 35755,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7249,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28506,7 тысяч тенге;
2) затраты – 37759,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2004,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2004,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 20031,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 8475,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 16505,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14905,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17037,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 532,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 532,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10207,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4698,5 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19313,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15863,3 тысячи тенге;
2) затраты – 20741,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1428,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1428,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10740,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5123,3 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Далабай на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 35755,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7249,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28506,7 мың теңге;
2) шығындар – 37759,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2004,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2004,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 20031,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8475,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16505,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14905,5 мың теңге;
2) шығындар - 17037,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -532,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 532,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10207,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4698,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19313,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3450,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15863,3 мың теңге;
2) шығындар – 20741,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1428,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1428,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5123,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 15781,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 580,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 15201,9 тысяч тенге;
2) затраты – 16189,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -408,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 408,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10371,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4830,9 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14130,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13030,1 тысяч тенге;
2) затраты – 14412,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -282,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 282,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10315,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 2715,1 тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Львовское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17516,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16116,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18693,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1177,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1177,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10595,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5521,1 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер - 15781,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 580,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15201,9 мың теңге;
2) шығындар - 16189,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -408,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 408,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10371,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4830,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021-2023 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14130,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13030,1 мың теңге;
2) шығындар - 14412,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -282,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 282,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10315,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 2715,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17516,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16116,1 мың теңге;
2) шығындар – 18693,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1177,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1177,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10595,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5521,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 18621,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 35,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17621,0 тысяча тенге;
2) затраты – 19353,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -732,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 732,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12543,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5078,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15202,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1070,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14132,2 тысячи тенге;
2) затраты – 15719,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -517,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 517,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10177,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3955,2 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2021-2023 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13981,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13481,0 тысяча тенге;
2) затраты – 14268,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -287,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 287,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11761,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 1720,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер - 18621,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-35,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17621,0 мың теңге;
2) шығындар - 19353,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -732,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 732,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12543,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5078,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15202,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1070,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14132,2 мың теңге;
2) шығындар - 15719,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -517,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 517,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10177,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3955,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2021-2023 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 13981,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13481,0 мың теңге;
2) шығындар - 14268,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -287,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 287,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11761,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1720,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 13893,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13543,7 тысячи тенге;
2) затраты – 14148,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -255,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 255,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9324,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4219,7 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15440,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15040,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15701,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -261,0 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 261,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9757,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5283,8 тысячи тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2021-2023 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18220,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3314,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 14906,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19140,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -920,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 920,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10795,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4111,0 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

1) кірістер - 13893,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 13543,7 мың теңге;
2) шығындар - 14148,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -255,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 255,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9324,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4219,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2021-2023 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15440,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15040,8 мың теңге;
2) шығындар – 15701,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -261,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 261,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9757,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5283,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -18220,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3314,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14906,0 мың теңге;
2) шығындар – 19140,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -920,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 920,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10795,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4111,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.