Об утверждении бюджета Лесного сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 909,2тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 793,2тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 2 341,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 18 774,9 тысяч тенге;
2) затраты – 25 496,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -587,5 тысячи тенге;

Сандықтау ауданының Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лесной ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 909,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 793,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 341,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 774,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 496,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) Бюджет тапшылығы (профициті) - -587,5 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 587,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25 /4/9 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Лесного сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 7 769,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/9
Бюджет Лесного сельского округа на 2022 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 587,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25/4/9 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 7 769,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/9 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті