Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 358,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 132,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 279 225,8 тысяч тенге;
2) затраты – 285 310,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -952,2 тысячи тенге;

Сандықтау ауданының Максимов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 358,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 132,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 279 225,8 мың теңге;
2) шығындар – 285 310,3 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -952,2 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 952,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2022 № 26/2/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Максимовского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 7 091,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/11
Бюджет Максимовского сельского округа на 2022 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 952,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 26/2/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 7 091,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/11 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті

809,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Максимовка за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
241 148,0
Целевые текущие трансферты за счет средств из областного бюджета, в том числе:
16 621,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
169,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Максимовка за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
16 452,0
Целевые текущие трансферты за счет средств из районного бюджета, в том числе:
13 556,8
на заработную плату государственных служащих
1 830,1
на текущее содержание аппарата
11 592,0
на командировочные расходы
134,7

809,0
Максимовка ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен
241 148,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
16 621,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
169,0
Максимовка ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен
16 452,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
13 556,8
мемлекеттік қызметшілердің жалақысына
1 830,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
11 592,0
жалақыны көтеру
134,7