Об организации питания категориям воспитанников дошкольных организаций Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 27 декабря 2021 года № 422. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24 августа 2023 года № 221
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24.08.2023 № 221 (вводится после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 19) пункта 2 статьи 6, пунктом 4-1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об образовании", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320 "Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать за счет средств областного бюджета льготное питание с частичной компенсацией расходов на питание в дошкольных организациях Актюбинской области в размере 70% от стоимости питания детям из семей, имеющих право на адресную социальную помощь, а также детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума.
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин

Ақтөбе облысы бойынша мектепке дейінгі ұйымдардағы жекеленген санаттағы тәрбиеленушілерге тамақтандыруды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 422 қаулысы. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 221 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 24.08.2023 № 221 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабының 2-тармағының 19)-тармақшасына, 8-бабының 4-1-тармағына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 "Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының мектепке дейінгі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасынан төмен отбасылардан шыққан балаларды тамақтандыру құнының 70% мөлшерінде азық-түлік шығындарын ішінара өтеумен жеңілдетілген тамақтандыруды облыстық бюджет қаражаты есебінен ұйымдастырылсын.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Оразалин