О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 520 "Об утверждении бюджета Саратского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 119. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Саратского сельского округа на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 520 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7968) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саратского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 346,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 816,6 тысяч тенге;

Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 520 "2021–2023 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 119 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 520 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7968 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сарат ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 33 346,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 530 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 816,6 мың теңге;

2) затраты – 33 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 103,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 103,4 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2) шығындар – 33 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтарды – 103,4 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.