О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 471 "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 10 ноября 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Каракудыкского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 471 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7922) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каракудыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 418,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 110,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5,8 тенге;
поступления трансфертов – 38 302,9 тысяч тенге;
2) затраты – 41 615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 471 "2021-2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 101 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 471 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7922 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 418,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 110,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5,8 теңге;
трансферттер түсімі – 38 302,9 мың теңге;
2) шығындар – 41 615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 196,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 196,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 10 ноября 2021 года № 101

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 196,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 196,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 101 шешіміне қосымша