О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 365 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 57. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внестив решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 365 (зарегистрировано вреестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7949) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 336 343,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 319 057,1 тысяч тенге;
2) затраты – 336779,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -436,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 436,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств –436,7 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского и областного бюджета через районный бюджет:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания, центров занятости населения– 304 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов- 74 640 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому - 306 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 365 "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 57 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7949 болып тіркелген) № 365 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –336 343,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 319 057,1 мың теңге;
2) шығындар – 336779,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -436,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 436,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 436,7 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік ұйымдардың:үйде қызмет көрсету, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге - 304 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 74 640 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге - 306 мың теңге;

на благоустройство населенных пунктов –185 211,1 тысяч тенге;
на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог –1 458 тысячи тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов- 13 505 тысячи тенге;
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 10 606 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

елді мекендерді абаттандыруға – 185 211,1 мың теңге;
автомобиль жолдарын орта жөндеудің сметалық есебін дайындауға–1 458 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 13 505 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 10 606 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.