О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 416 "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2021 года № 105. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жарыкского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 416 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7989) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кобдинский районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 27476,5тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -868 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -26608,5тысяч тенге;
2) затраты -28145,7тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 416 "2021-2023 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 105 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ;
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 416 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7989 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қобда аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 27476,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26608,5 мың теңге;
2) шығындар - 28145,7мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета -0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 669,2 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 669,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев