Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 119. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –219 233,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 239,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 206 994,2 тысяч тенге;
2) затраты –222 833,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3600,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 09.12.2022 № 247 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
налог на имущество физических лиц;
налог на транспортные средства с юридических лиц;
налог на транспортные средства с физических лиц;
административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа;
добровольные сборы физических и юридических лиц;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа;
другие неналоговые поступления в бюджеты города районного значения, села, поселка, сельского округа.

2022-2024 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 219 233,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 206 994,2 мың теңге;
2) шығындар – 222 833,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3600,2 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 247 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық;
заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.