Об утверждении бюджета Кызылжаркого сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2021 года № 132. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –18 965 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -740тысяч тенге;
неналоговые поступления–0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тенге;
поступления трансфертов -18225тысяч тенге;
2) затраты –18 965тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 258 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.11.2022 № 240 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить, что в доход бюджета сельского округа зачисляются:
налог на имущество физических лиц;
налог на транспортные средства с юридических лиц;
налог на транспортные средства с физических лиц;
единый земельный налог;
плата за пользование земельными участками
поступления от продажи земельных участков
поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения;
административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа;
добровольные сборы физических и юридических лиц;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа;
другие неналоговые поступления в бюджеты города районного значения, села, поселка, сельского округа.

2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 132 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –18 965 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 18 225мың теңге;
2) шығындар –18 965мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 258 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 240 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Ауылдық округ бюджетінің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық;
заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
жер учаскелерің пайдаланғаны үшін төлем;
жер учаскелерің сатудан түсетін түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатыңдағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.

3. Учесть на 2022 год объемы субвенций, переданных из районного бюджета в бюджет Кызылжарского сельского округа в сумме 18 051,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение 1 к решению Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 132
Бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022 год.
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24.11.2022 № 240 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

3. 2022 жылға аудандық бюджеттен Қызылжар ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенциялар көлемі 18 051,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 132 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 240 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
І. Кірістер