О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 17 сентября 2021 года № 55. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8004) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 476,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 076,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 31 940,4 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 242,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 387,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 696 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 691,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 25 644 тысяч тенге;";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 032,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 816 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 016 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 26 300,3 тысяч тенге;";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 4 420 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 224 552,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 221 052,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 226 364,3 тысяч тенге;";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 377,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 16 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 39 962,8 тысяч тенге:

Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 55 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8004 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 476,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 076,5 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 31 940,4 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 242,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 387,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 696 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 691,5 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25 644 мың теңге;";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 032,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 816 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 016 мың теңге;";
8 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 26 300,3 мың теңге;";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 4 420 мың теңге сомасында ескерілсін.";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 224 552,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 221 052,5 мың теңге;";
12 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 226 364,3 мың теңге;";
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 377,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 39 962,8 мың теңге:

налоговые поступления – 1 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 760,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 16 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 40 291,7 тысяч тенге;";
пункт 18-1 изложить в новой редакции:
"18-1. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 19 060,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 19 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 24 557,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 444 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 113,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 19 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 25 655,5 тысяч тенге;";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 043,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 602,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 857,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 26 142,8 тысяч тенге;";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 6 830,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 31 214,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 614,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 32 125 тысяч тенге;";
пункт 29-1 изложить в новой редакции:
"29-1. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 8 873,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 565 735,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 529 238,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 571 437,7 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 30 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -5 702,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 30 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 702,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 702,2 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2021 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 166 917 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:

салықтық түсімдер – 1 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 760,8 мың теңге;";
16 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 40 291,7 мың теңге;";
18-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18-1. 2021 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 19 060,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 24 557,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 444 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 113,5 мың теңге;";
19 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25 655,5 мың теңге;";
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2021 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 043,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 602,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 745 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 857,5 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 26 142,8 мың теңге;";
26 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2021 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 830,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 31 214,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 614,5 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 32 125 мың теңге;";
29-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29-1. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 873,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 565 735,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 529 238,5 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 571 437,7 мың теңге;";
30 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 702,2 мың теңге;";
30 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 702,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 702,2 мың теңге.";
31 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2021 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 166 917 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 355 581,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 34 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 882,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 882,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 34 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 35 240 тысяч тенге;";
пункт 36-2 изложить в новой редакции:
"36-2. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 12 977,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 162 581 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 281 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 165 043,4 тысяч тенге;";
пункт 40-1 изложить в новой редакции:
"40-1. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 15 623 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 172 745,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170 220,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 41 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 172 938,5 тысяч тенге;";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 32 541,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 45 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 407 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 170 тысяч тенге;

"33. 2021 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 355 581,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 882,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 882,5 мың теңге;";
34 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 35 240 мың теңге;";
36-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-2. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 12 977,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 162 581 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 281 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 165 043,4 мың теңге;";
40-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40-1. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 15 623 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 172 745,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 170 220,5 мың теңге;";
41 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 172 938,5 мың теңге;";
44 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2021 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 32 541,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 407 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 170 мың теңге;

поступления трансфертов – 20 237 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 45 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 22 261,2 тысяч тенге;";
пункт 46-1 изложить в новой редакции:
"46-1. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 4 529 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 20 237 мың теңге;";
45 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 22 261,2 мың теңге;";
46-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"46-1. 2021 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 4 529 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.