О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 64. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8004) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 31 212,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 812,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 32 676,4 тысяч тенге;";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 471 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 8 642,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 981 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 181 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 26 465,3 тысяч тенге;";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 60 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 4 845 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 222 487,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 218 987,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 224 298,9 тысяч тенге;";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 600 тысяч тенге.";
пункт 14-1 изложить в новой редакции:
"14-1. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 16 296,6 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 64 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8004 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 31 212,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 812,5 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 32 676,4 мың теңге;";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 471 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 642,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 981 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 181 мың теңге;";
8 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 26 465,3 мың теңге;";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 60 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 4 845 мың теңге сомасында ескерілсін.";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 222 487,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218 987,1 мың теңге;";
12 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 224 298,9 мың теңге;";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 600 мың теңге сомасында ескерілсін.";
14-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14-1. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 16 296,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 6 993,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 16 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 703,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 501,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 16 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 41 032,7 тысяч тенге;";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 141 тысяч тенге.";
пункт 18-1 изложить в новой редакции:
"18-1. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 20 020,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 19 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 26 619,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 444 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 175,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 19 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 27 717,5 тысяч тенге;";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 56 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 9 129,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27 408,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 663,3 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 27 948,6 тысяч тенге;";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 150 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 8 686,3 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 576,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 976,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 33 487 тысяч тенге;";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 42 тысяч тенге.";
пункт 29-1 изложить в новой редакции:

"15. 2021 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 993,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 703,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 501,8 мың теңге;";
16 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 41 032,7 мың теңге;";
18 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2021 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 141 мың теңге сомасында ескерілсін.";
18-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18-1. 2021 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 20 020,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26 619,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 444 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 175,5 мың теңге;";
19 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 27 717,5 мың теңге;";
21 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2021 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 56 мың теңге сомасында ескерілсін.";
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2021 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 9 129,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 27 408,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 745 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 663,3 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 27 948,6 мың теңге;";
25 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2021 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 150 мың теңге сомасында ескерілсін.";
26 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2021 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 686,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 576,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 976,5 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 33 487 мың теңге;";
29 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 42 мың теңге сомасында ескерілсін.";
29-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"29-1. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 10 273,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 612 249,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 575 752,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 617 951,9 тысяч тенге;";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 1 990 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 394 801,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 34 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 650,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 650,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 34 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 37 008 тысяч тенге;";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 143 тысяч тенге.";
пункт 36-2 изложить в новой редакции:
"36-2. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 14 962,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 165 488,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160 188,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 167 950,8 тысяч тенге;";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 221 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 9 997,7 тысяч тенге.";
пункт 40-1 изложить в новой редакции:
"40-1. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 19 997,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 180 777,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 252,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 41 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 180 970,5 тысяч тенге;";
пункт 43 изложить в новой редакции:

"29-1. 2021 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 10 273,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 612 249,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 575 752,7 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 617 951,9 мың теңге;";
32 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2021 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 1 990 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2021 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 394 801,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 650,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 650,5 мың теңге;";
34 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 37 008 мың теңге;";
36 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 143 мың теңге сомасында ескерілсін.";
36-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-2. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 14 962,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 165 488,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 160 188,4 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 167 950,8 мың теңге;";
39 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 221 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 9 997,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40-1. 2021 жылға арналған Сарыжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 19 997,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 180 777,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178 252,5 мың теңге;";
41 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 180 970,5 мың теңге;";
43 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"43. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в сумме – 150 тысяч тенге.";
пункт 43-1 изложить в новой редакции:
"43-1. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 8 686,7 тысяч тенге.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 41 326,8 тысяч тенге.".

"43. 2021 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 150 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 686,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
44 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2021 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 41 326,8 мың теңге сомасында ескерілсін.".