О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 8 января 2021 года № 573 "Об утверждении бюджета села Никельтау на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 106. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Никельтау на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 573 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7993) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Никельтау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 24 372 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 472 тысяч тенге;
2) затраты – 24 372 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 573 "2021-2023 жылдарға арналған Никельтау ауылының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 106 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Никельтау ауылының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 573 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7993 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Никельтау ауылының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 372 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 472 мың теңге;
2) шығындар – 24 372 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Мулдашев Д.
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата № 106 от 10 сентября 2021 года

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 106 шешіміне қосымша