О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 8 января 2021 года № 84-289 "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2021-2023 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 3 сентября 2021 года № 11-38
Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 5870 городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Капшагай на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года под № 84-289 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5870, опубликован 19 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 102 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 86 860 тысяч тенге;
2) затраты 107 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 900 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 900 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
"2.Утвердить бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 130 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 114 117 тысяч тенге;
2) затраты 136 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 823 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 823 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.

Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 84-289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 11-38 шешімі
Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 84-289 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 102 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 86 860 мың теңге;
2) шығындар 107 360 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 900 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 900 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 900 мың теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 130 117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 114 117 мың теңге;
2) шығындар 136 940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 823 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 823 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 823 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Капшагайского
городского маслихата С. Нурсолтанова
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 3 сентября 2021 года № 11-38
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 8 января 2021 года № 84-289
Бюджет Заречного сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч
Подкласс
тенге
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық
маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 11-38 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 84-289 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың
Ішкі сыныбы
теңге
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Капшагайского городского маслихата от 3 сентября 2021 года № 11-38
Приложение 4 к решению Капшагайского городского маслихата от 8 января 2021 года № 84-289
Бюджет Шенгельдинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 11-38 шешіміне 2-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 84-289 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Шеңгелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер