О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 13 января 2021 года № 57-347 "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 7 сентября 2021 года № 8-34
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 57-347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5873) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 310 тысяч тенге;
2) затраты 26 642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 8-34 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5873 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 638 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 310 мың теңге;
2) шығындар 26 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
СекретарьТекелийскогогородского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 24 августа 2021 года № 7-30

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалықмәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 8-34 шешіміне қосымша