О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 12 января 2021 года № 73-317 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 2 сентября 2021 года № 11-44
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2021-2023 годы" от 12 января 2021 года № 73-317 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5882) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 38 886 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 038 тысяча тенге;
2) затраты 40 659 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 773 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 773 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 773 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Арасанского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 020 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 212 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 808 тысяча тенге;
2) затраты 30 606 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 586 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 73-317 "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 11-44 шешімі
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 73-317 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5882 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 32 038 мың теңге;
2) шығындар 40 659 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 773 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 773 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Арасан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 212 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 23 808 мың теңге;
2) шығындар 30 606 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 586 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 320 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 320 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Жаналыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 35 109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 969 тысяч тенге;
2) затраты 36 072 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 963 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 121 255 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 36 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 84 606 тысяч тенге;
2) затраты 127 219 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 964 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 964 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 964 тысячи тенге.";
"8. Утвердить бюджет Капальского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 320 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 320 мың теңге.";
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 31 969 мың теңге;
2) шығындар 36 072 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 963 мың теңге.";
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 121 255 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 36 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 84 606 мың теңге;
2) шығындар 127 219 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 964 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 964 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 964 мың теңге.";
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қапал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 048 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 048 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 048 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решениию.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 048 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 048 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 048 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.