О внесении изменений в приказ исполняющей обязанности ответственного секретаря Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 сентября 2019 года № 514 "Об утверждении квалификационных требований к административным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Приказ Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 августа 2021 года № 306. Отменен приказом Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 531.
Сноска. Отменен приказом Руководителя аппарата Министерства труда и социальной защиты населения РК от 31.12.2021 № 531 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющей обязанности ответственного секретаря Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 25 сентября 2019 года № 514 "Об утверждении квалификационных требований к административным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в квалификационных требованиях к административным государственным должностям корпуса "Б" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
в разделе "Департамент по связям с общественностью - 21":
в главе "Главный эксперт Департамента по связям с общественностью, категория С-4, 21-02":
в строке "образование" слова "Высшее образование и (или) послевузовское образование: образование (казахский язык и литература, иностранный язык и литература, иностранный язык: два иностранных языка) гуманитарные науки (филология, иностранная филология) или социальные науки, экономика и бизнес (журналистика, связь с общественностью, политология, социология)" заменить словами "Высшее образование и (или) послевузовское образование: образование, гуманитарные науки, право, социальные науки, экономика и бизнес, технические науки, услуги";
в главе "Главный эксперт Департамента по связям с общественностью, категория С-4, 21-03":
в строке "образование" слова "Высшее образование и (или) послевузовское образование: образование (казахский язык и литература, иностранный язык и литература, иностранный язык: два иностранных языка) гуманитарные науки (филология, иностранная филология) или социальные науки, экономика и бизнес (журналистика, связь с общественностью, политология, социология)" заменить словами "Высшее образование и (или) послевузовское образование: образование, гуманитарные науки, право, социальные науки, экономика и бизнес, технические науки, услуги".

"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жауапты хатшысы міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 514 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Аппарат басшысының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 306 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аппарат Басшысының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 531 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі аппарат Басшысының 31.12.2021 № 531 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жауапты хатшысы міндетін атқарушының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 514 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарында:
"Қоғаммен байланыс департаменті - 21 " деген бөлімде:
"Қоғаммен байланыс департаментінің бас сарапшысы, С-4 санаты, 21-02" тарауында:
білімі деген жолдағы "Жоғары білім және (немесе) жоғарғы оқу орнына кейінгі білім: білім (қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, шетел тілі: екі шетел тілі,) гуманитарлық ғылымдар (филология, шетел филологиясы) немесе әлеуметтік ғылымдар, экономика және бизнес (журналистика, қоғамдық байланыс, саясаттану, әлеуметтану)" деген сөздер "Жоғары білім және (немесе) жоғарғы оқу орнына кейінгі білім: білім, гуманитарлық ғылымдар, құқық, әлеуметтік ғылымдар, экономика және бизнес, техникалық ғылымдар және технология, қызметтер" деген сөздермен ауыстырылсын";
"Қоғаммен байланыс департаментінің бас сарапшысы, С-4 санаты, 21-03" тарауында:
білімі деген жолдағы "Жоғары білім және (немесе) жоғарғы оқу орнына кейінгі білім: білім (қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, шетел тілі: екі шетел тілі,) гуманитарлық ғылымдар (филология, шетел филологиясы) немесе әлеуметтік ғылымдар, экономика және бизнес (журналистика, қоғамдық байланыс, саясаттану, әлеуметтану)" деген сөздер "Жоғары білім және (немесе) жоғарғы оқу орнына кейінгі білім: білім, гуманитарлық ғылымдар, құқық, әлеуметтік ғылымдар, экономика және бизнес, техникалық ғылымдар және технология, қызметтер" деген сөздермен ауыстырылсын"

2. Управлению кадровой службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после дня принятия настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после дня принятия настоящего приказа его размещение на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Руководитель аппарата А. Курмангалиева

2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Кадр қызметі басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты қабылдаған күнінен бастап күнтізбелік он күннің ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты қабылдаған күнінен бастап күнтізбелік он күннің ішінде Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аппарат басшысы А. Құрманғалиева