О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №80-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2021 года № 20-2
Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №80-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4877) следующие изменения и дополнения:
пункты 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14 указанного решения изложить в новои редакции:
"1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы –36065 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6210 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29855 тысяч тенге;
затраты –39432 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 3367 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3367 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3367 тысяч тенге.
"1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
доходы – 57943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28470 тысяч тенге;
неналоговые поступления –110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29363 тысяч тенге;
затраты –66577 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 8634 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8634 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -8634 тысяч тенге.

"2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 20-2 шешімі
Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихаты 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №80-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4877 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
келесідей тармақтармен 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14 толықтырылсын:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -36065 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –29855 мың теңге;
шығындар –39432 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3367 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3367 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3367 мың теңге.
"1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -57943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –29363 мың теңге;
шығындар –66577 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8634 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8634 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-8634 мың теңге.