О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 19-2
Маслихат Таласского района РЕШИЛ:
В соответствии Бюджетного кодекса Республики Казахстан и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –1 360 613 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 110 200 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 59 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 250 413 тенге;
2) затраты– 1 389059 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 28 446 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28 446 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–28 446 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2022 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить объем субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджеты города Каратау и сельским округам на 2022 год в размере 489 277,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Каратау – 74 470,0 тысяч тенге
Ушаралскому сельскому округу –31 880,0 тысяч тенге;
Акколскому сельскому округу – 36 483,0 тысяч тенге;
Бериккаринскому сельскому округу – 35 681,0 тысяч тенге;
Бостандыкскому сельскому округу – 32 679,0 тысяч тенге;
Кызылаутскому сельскому округу – 33 295,0 тысяч тенге;
Ойыкскому сельскому округу– 36 310,0 тысяч тенге;
С.Шакировскому сельскому округу – 33 922,0 тысяч тенге;
Аккумскому сельскому округу – 31 314,0 тысяч тенге;
Кокталскому сельскому округу – 24 833,0 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 34 552,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 19-2 шешімі.
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес:
1. Талас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 360 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –110 141мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 59 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 250 413мың теңге;
2) шығындар–1 389059мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 446мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)–28 446 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–28 446 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 35-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен Қаратау қаласына және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 489 277,0 мың теңге, оның ішінде:
Қаратау қаласына – 74 470,0 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне - 31 880,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 36 483,0 мың теңге;
Берікқара ауылдық округіне – 35 681,0 мың теңге;
Бостандық ауылдық округіне – 32 679,0 мың теңге;
Қызыләуіт ауылдық округіне – 33 295,0 мың теңге;
Ойық ауылдық округіне – 36 310,0 мың теңге;
С.Шәкіров ауылдық округіне – 33 922,0 мың теңге;
Аққұм ауылдық округіне – 31 314,0 мың теңге;
Көктал ауылдық округіне – 24 833,0 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 34 552,0 мың теңге;

Тамдинскому сельскому округу – 31 252,0 тысяч тенге;
Каратаускому сельскому округу – 26 549,0 тысяч тенге;
Каскабулакскому сельскому округу – 26 057,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №19-2
Бюджет города Каратау на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2022 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Тамды ауылдық округіне – 31 252,0 мың теңге;
Қаратау ауылдық округіне – 26 549,0 мың теңге;
Қасқабұлақ ауылдық округіне – 26 057,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№19-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 35-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР