О внесении изменений в решение 45 сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 1781/45 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2021-2023 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 88/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение 45 сессии Шахтинского городского маслихата "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года под № 1781/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21966) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 451 564 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 44 872 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 66 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 406 626 тысяч тенге;
2) затраты – 461 394 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 830 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 830 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихаттың 2020 жылғы 24 желтоқсандағы 45 сессиясының № 1781/45 "2021 - 2023 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 88/9 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 45 сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1781/45 болып (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21966 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 451 564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 44 872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 406 626 мың теңге;
2) шығындар - 461 394 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – -9 830 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 9 830 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;