О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 67/535 "О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 26 июля 2021 года № 11/72. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года под № 67/535 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6140) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаңаарқа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 424 202 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 523 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 386 679 тысяч тенге;
2) затраты – 433 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 9 189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 189 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 9 189 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Актубекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 205 374 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 203 074 тысяч тенге;
2) затраты – 207 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 1 971 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 971 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/535 "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 шілдедегі № 11/72 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 67/535 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6140 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 424 202 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 37 523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 386 679 мың теңге;
2) шығындар – 433 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 9 189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 189 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 189 мың теңге.";
2) 3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 205 374 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 203 074 мың теңге;
2) шығындар – 207 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 1 971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 971 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - минус 5 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 000 тысяч тенге.";
приложения 1, 7, 13, 16, 19, 31, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 5 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 7, 13, 16, 19, 31, 37, 43 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.