О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 513 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 20 сентября 2021 года № 56
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 513 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6149) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 925 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 948 тысяч тенге;
2) затраты – 36 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 454 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 454 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 454 тысяч тенге.";
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Мұзбел на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 299 794 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 753 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 297 041 тысяч тенге;
2) затраты – 300 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 739 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 739 тысяч тенге.";

Нұра аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 513 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 56 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 513 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6149 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 948 мың теңге;
2) шығындар – 36 379 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 454 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 454 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мұзбел ауылы бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 299 794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 753 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 297 041 мың теңге;
2) шығындар – 300 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 739 мың теңге.";

приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет села Шахтерское на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 631 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 955 тысяч тенге;
2) затраты – 35 903 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 272 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 272 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 272 тысяч тенге.";
приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Жараспай на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 671 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 1 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 618 тысяч тенге;
2) затраты – 63 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 293 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 293 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 293 тысяч тенге.";
приложение 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Кобетей на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шахтерское ауылы бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 631 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 955 мың теңге;
2) шығындар – 35 903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 272 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 272 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жараспай ауылы бюджеті 28, 29, 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 618 мың теңге;
2) шығындар – 63 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 293 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 293 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 293 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 – 2023 жылдарға арналған Көбетей ауылдық округінің бюджеті 31, 32, 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: