О внесении изменений в решение II сессии Улытауского районного маслихата от 27 января 2021 года № 16 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 27 июля 2021 года № 51
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" от 27 января 2021 года № 16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6173) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 634 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 199 887 тысяч тенге;
2) затраты – 202 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 323 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 608 тысяч тенге;
2) затраты – 223 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 213 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қаңтардағы II сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 51 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 қаңтардағы № 16 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6173 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 634 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 199 887 мың теңге;
2) шығындар – 202 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223 323 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 219 608 мың теңге;
2) шығындар – 223 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 213 321 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 213 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"3. Утвердить бюджет поселка Актас на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 916 тысяч тенге;
2) затраты – 61 064 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 029 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 029 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 029 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Карсакпай на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 556 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 992 тысяч тенге;
2) затраты – 79 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 860 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 860 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 860 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Каракенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 376 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 254 тысяч тенге;
2) затраты – 82 386 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

"3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 916 мың теңге;
2) шығындар – 61 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 029 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 029 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 029 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қарсақпай кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 556 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 992 мың теңге;
2) шығындар – 79 408 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 860 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 860 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 860 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қаракеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 81 254 мың теңге;
2) шығындар – 82 386 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2653
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
555
Бюджет Мибулакского сельского округа
10690
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4137
Капитальные расходы государственного органа
6553
Бюджет Сарысуского сельского округа
49459
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3746
Капитальные расходы государственного органа
6553
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
39160
Бюджет Жанкельдинского сельского округа
3494
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
3494
Бюджет Терсакканского сельского округа
20567
Организация водоснабжения населенных пунктов
6510
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4047
Капитальные расходы государственного органа
2010
Текущий ремонт здания акимата
8000
Бюджет Борсенгирского сельского округа
53443
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11000
Организация водоснабжения населенных пунктов
15000
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4039
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
23404
Бюджет Коскольского сельского округа
20251
Выплата бонусов по факторно-балльной шкале административным государственным служащим
4025
Капитальные расходы государственного органа
6553
Организация водоснабжения населенных пунктов
9673

2653
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
555
Мибұлақ ауылдық округі бюджетінің құрамында
10690
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4137
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Сарысу ауылдық округі бюджетінің құрамында
49459
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3746
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
39160
Жанкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
3494
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
3494
Терісаққан ауылдық округі бюджетінің құрамында
20567
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6510
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4047
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
2010
Әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуге
8000
Борсеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
53443
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
15000
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4039
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
23404
Қоскөл ауылдық округі бюджетінің құрамында
20251
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілерге факторлы-балдық шәкіл негізінде бонус төлеуге
4025
Мемлекеттік органның күрделі шығындарына
6553
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
9673