О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2020 года №421-73/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 октября 2021 года № 74-12/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2020 года № 421-73/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7979) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 83 016,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 551,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 167,7 тысяч тенге;
2) расходы – 106 498,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 481,4 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 421-73/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 74-12/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 421-73/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7979 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 83 016,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 167,7 мың теңге;
2) шығындар – 106 498,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 23 481,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 481,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 23 481,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата М. Каримбаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 октября 2021 года №74-12/4
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2020 года №421-73/4
Бюджет сельского округа Аксуат на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 481,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23 481,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Кәрімбаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 қазандағы
№74-12/4 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№421-73/4 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы