О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Саксаульск на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 458
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Саксаульск на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 458 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8105) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 549,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 81 135,1 тысяч тенге;
2) затраты – 112 102,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 458 "2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 101 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 458 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8105 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –100 549,1 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер –19 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі –81 135,1 мың теңге;
2) шығындар –112 102,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо–0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;