О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области № 473 "О бюджете сельского округа Косаман на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2021 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Косаман на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 473 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8111) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 530,5 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 230,5 тысяч тенге;
2) затраты – 46 931,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 473 "2021-2023 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 147 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 473 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8111 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 530,5 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 42 230,5 мың теңге;
2) шығындар – 46 931,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;