О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 481 "О бюджете сельского округа Сазды на 2021-2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2021 года № 151. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сазды на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 481 (зарегистрировано Реестре в государственной регистраций нормативных правовых актов за номером 8103) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 203 тысяч тенге;
налоговые поступления - 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала - 0;
поступление трансфертов – 35 253 тысяч тенге;
2) затраты – 36 885,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 ;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 ;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 481 "2021-2023 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 151 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 481 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8103 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 203 мың теңге;
салықтық түсімдер – 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 35 253 мың теңге;
2) шығындар – 36 885,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;