О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 479 "О бюджете города Аральск на 2021-2023 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2021 года № 165. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Аральск на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 479 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8110) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Аральск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 349 751,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 032 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 274,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 276 649,2 тысяч тенге;
2) затраты – 370 093,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қызылорда облыстық Арал аудандық маслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 "2021-2023 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 165 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облыстық Арал аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық Арал аудандық маслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 479 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8110 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 349 751,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 69 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 274,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 276 649,2 мың теңге;
2) шығындар – 370 093,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;