О бюджете сельского округа Аралкум на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 186. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аралкум на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 804 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 551 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 164 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 082 тысяч тенге;
2) затраты – 53 030,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2022-2024 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 186 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 804 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 49 082 мың теңге;
2) шығындар – 53 030,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета– - 226,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 226,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2022 № 319 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
№ 186 от "29" декабря 2021 года
Бюджет сельского округа Аралкум на 2022 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцяда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 319 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 186 шешіміне 1-қосымша
Аралқұм ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті