О бюджете сельского округа Косаман на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 204. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 686,9 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3816,9 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 54 870 тысяч тенге;
2) затраты – 58686,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

2022-2024 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 686,9 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3816,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 54870,0 мың теңге;
2) шығындар – 58 686,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит)бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.05.2022 № 267 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Косаман на 2022 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение к решению
Аральского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 204
Бюджет сельского округа Косаман на 2022 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 26.05.2022 № 267 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 204 шешіміне 1-қосымша
Қосаман ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті