О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Майдакол на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 556
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Майдакол на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 556 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7978) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майдакол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65212 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3955 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61257 тысяч тенге;
2) затраты – 69069,1 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3857,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3857,1 тысяч тенге.".

Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №556 "2021-2023 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 76 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 556 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7978 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3955 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61257 мың теңге;
2) шығындар – 69069,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3857,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3857,1 мың теңге.".

Подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) социальная помощь 2266 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №556
Бюджет на 2021 год сельского округа Майдакол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әлеуметтiк көмек 2266 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 556
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы