О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 549
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 549 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7986) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66665 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1840 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64825 тысяч тенге;
2) затраты – 66717,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52,7 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 2-2 нового содержания:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа Басыкара:

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 133 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 549 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7986 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66665 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1840 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64825 мың теңге;
2) шығындар – 66717,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52,7 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 2-2-тармақпен толықтырылсын:
"2-2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 4145 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 11 ноября 2021 года № 133
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 549
Бюджет на 2021 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 4145 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "11" қарашадағы
№ 133 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 549 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы