О внесение изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 554
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 138
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кумжиек на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 554 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7992) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кумжиек на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 71001,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2729 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68272,5 тысяч тенге;
2) затраты – 71767,5 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -766 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 766 тысяч тенге.".
Пункт 2-2 изложить в новой редакции:
"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5609 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 554 "2021-2023 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 138 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 554 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7992 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құмжиек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71001,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2729 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68272,5 мың теңге;
2) шығындар – 71767,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 766 мың теңге.".
2-2-тармақтың жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5609 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.