О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 561
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 145. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 561 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7988) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарыколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61432 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1217 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60215 тысяч тенге;
2) затраты – 61797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 365 тысяч тенге.".
Пункта 3-1 изложить в новой редакции:
"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5634 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 561 "2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 145 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 561 "2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7988 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сарыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61432 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1217 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60215 мың теңге;
2) шығындар – 61797 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 365 мың теңге.".
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппаратының қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5634 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.