О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аранды на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 547
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 163. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Аранды на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 547 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7989) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69618 тысяч тенге;
2) затраты – 72656,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -598,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 598,8 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 547 "2021-2023 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 163 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 547 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7989 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 69618 мың теңге;
2) шығындар – 72656,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -598,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 598,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.