О бюджете сельского округа Майлыбас на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 99907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала - 221 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96209тысяч тенге;
2) затраты – 104048,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4141,2тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4141,2тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4141,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 316 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 196 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99907 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96209мың теңге;
2) шығындар – 104048,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4141,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4141,2 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4141,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 316 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.

2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Бюджет на 2022 год сельского округа Майлыбас
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 316 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 316 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств республиканского бюджета и за счет гарантированных трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 316 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
3 844
2 462
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 408
2 462
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 436
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.05.2022 № 240 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 157
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 157
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 316 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
30 863
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 005
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
78
3
Благоустройство территории спортивной и игровой площадки по улице Ж. Байдилдаева, станции Байкожа, сельского округа Майлыбас Казалинского района

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 316 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 844
2 462
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 408
2 462
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 436
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.05.2022 № 240 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 157
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 157
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 316 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
30 863
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 005
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
78
3
Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы, Ж.Байділдаев көшесіндегі спорт және ойын алаңының аумағын абаттандыру

5 835
4
На приобретение нового здания в соответствии с износом здания аппарата акима
15 804
5
На работы по освещению улицы Ж. Байдилдаева на станции Байкожа, майлыбасского сельского округа
697
6
На приобретение необходимых материалов для проведения внутреннего водопровода к станции Байкожа и работы по прокладке сервисной водопроводной сети к 23 жилым домам
2 685
7
Дополнительно на приобретение жидкого топлива к отопительному сезону в сельский клуб Аксуат
759

5 835
4
Әкім аппараты ғимаратының ескі болуына сәйкес жаңа ғимарат сатып алуға
15 804
5
Майлыбас ауылдық округі, Байқожа станциясындағы Ж.Байділдаев көшесін жарықтандыру жұмыстарына
697
6
Байқожа станциясына ішкі су құбырын жүргізуге және 23 тұрғын үйлерге сервистік су желісін тарту жұмыстарына қажетті материалдарды сатып алуға
2 685
7
Ақсуат ауылдық клубына жылу маусымына сұйық отын сатып алуға қосымша
759