О бюджете сельского округа Оркендеу на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Оркендеу на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 72572 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2035 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1970 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68555 тысяч тенге;
2) затраты – 72726,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –154,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 154,7 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 198 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1970 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68555мың теңге;
2) шығындар – 72726,7мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 154,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 154,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 318 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 318 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 198
Бюджет на 2022 год сельского округа Оркендеу

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 198 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 198
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств республиканского бюджета и за счет гарантированных трансфертов из Национального фонда Республики казахстан
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 288 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
3 638
3 200
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 138
3 200
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 500
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 198
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 784
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 784
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 198
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Оркендеу за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 318 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 625
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 767
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 198 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 288 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 638
3 200
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 138
3 200
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 500
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 198 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 784
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 784
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 198 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Өркендеу ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 318 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 625
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 767
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне