О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 414
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 99. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 414 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8006) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 51 674,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 189,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 485 тысяч тенге;
2) затраты – 52 744,8 тысяч тенге;";

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 414 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 99 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 414 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8006 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 51 674,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 189,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 49 485 мың теңге;
2) шығындар – 52 744,8 мың теңге;";

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 5, 6 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №99
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №414
Бюджет сельского округа Актобе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес 5, 6-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№99 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№414 шешіміне 1-қосымша
Ақтөбе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы