О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 416 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 101
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 416 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8011) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 62 144,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 899,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 230,4 тысяч тенге;
2) затраты – 62 925,8 тысяч тенге;";

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 416 "2021-2023 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 101 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 416 "2021-2023 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8011 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 62 144,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 899,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 60 230,4 мың теңге;
2) шығындар – 62 925,8 мың теңге;";

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 101
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 416
Бюджет сельского округа Кармакшы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 101 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 416 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

14 456,4
1
На приобретение дизельного насоса СНП 500/10 для подвоза воды к посеву в Кармакшинском сельском округе
8 125
2
На текущий ремонт ветряной мельницы в сельском округе Кармакшы
174,4
3
Работы по выработке канала Каскыр Наметша с целью подведения воды в сельском округе Кармакшы
1 458,0
4
На приобретение горюче-смазочных материалов к дизельному матору СНП 500/10 Кармакшинского сельского округа
2 482,0
5
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда

14 456,4
1
Қармақшы ауылдық округінде егін егуге аяқ су жеткізу үшін дизельді СНП 500/10 насосын алуға
8 125
2
Қармақшы ауылдық округіндегі жел диірменін ағымдағы жөндеу
174,4
3
Қармақшы ауылдық округінде аяқ су келтіру мақсатында Қасқыр Наметша каналын қаздыру жұмыстарына
1 458,0
4
Қармақшы ауылдық округіне СНП 500/10 дизельді маторына жанар-жағар май сатып алуға
2 482,0
5
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға

2 217,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 101
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 416
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Кармакшы на 2021 год за счет областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 372,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
2 372,0

2 217,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 101 шешіміне 3-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 416 шешіміне 7-қосымша
2021 жылға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 372,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
2 372,0