О бюджете сельского округа Актобе на 2022-2024 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 383,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 455,9 мың теңге;
поступления трансфертов – 64 434 тысяч тенге;
2) затраты – 71 082,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 698,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 698,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 698,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25.03.2022 № 147; c изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2022 № 188; 17.08.2022 № 211; 08.11.2022 № 234 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в 2022 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Актобе установлен в размере 42 628 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 121 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 383,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 455,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 64 434 мың теңге;
2) шығындар – 71 082,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 698,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 698,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 698,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 147; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2022 № 188; 17.08.2022 № 211; 08.11.2022 № 234 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен Ақтөбе ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 42 628 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.

3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе, на 2022 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе, на 2022 год за счет областного бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе, на 2022 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.

3. 2022 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2022 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 121
Бюджет сельского округа Актобе на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08.11.2022 № 234 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 121 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 234 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер