О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Байкенже на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 590
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 75. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Байкенже на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 590 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8092) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 69 126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 577 тысяч тенге;
2) затраты – 70 789,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 663,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 663,7 тысяч тенге:
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 663,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 590 "Байкенже ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 75 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының "Байкенже ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 590 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8092 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байкенже ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 126 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 62 577 мың теңге;
2) шығындар – 70 789,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 663,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 663,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1663,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".