О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 600 от 30 декабря 2020 года "О бюджете сельского округа Кожакент на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 85. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 600 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8081) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 129 668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 488 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 123 967 тысяч тенге;
2) затраты – 132 859,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 191,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 600 "Қожакент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 85 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 600 "Қожакент ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюжеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8081 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 129 668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 123 967 мың теңге;
2) шығындар – 132 859,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 191,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 191,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 191,9 тысяч тенге."
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 23 июля 2021 года № 85
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 600
Бюджет сельского округа Кожакент на 2021 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 191,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі
№ 85 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 600 шешіміне 1-қосымша
Қожакент ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер