О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 596 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 130
Жанакорганского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 596 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8124) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 101 622,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 911 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 703,9 тысяч тенге;
2) затраты – 104 949,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 326,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 596 "Келінтөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 130 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Келінтөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 596 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8124 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келінтөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 101 622,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 95 703,9 мың теңге;
2) шығындар – 104 949,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 326,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 326,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 130
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 596
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 326,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 130 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 596 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР