О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Манап на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 605
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 140. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Манап на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 605 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8127) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 88 347,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 189,8тысяч тенге;
2) затраты – 88 758,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0 тысяч тенге:
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 605 "Манап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 140 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының "Манап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 605 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8127 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Манап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 88 347,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 87 189,8 мың теңге;
2) шығындар – 88 758,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 410,0 тысяч тенге;";
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 140
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 605
Бюджет сельского округа Манап на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –410,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№140 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№605 шешіміне 1 қосымша
Манап ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Кірістер