О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 610 "О бюджете сельского округа Талап на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 144
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 610 "О бюджете сельского округа Талап на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8124) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 88 137 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 867 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 270 тысяч тенге;
2) затраты – 88 279,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 610 "Талап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 144 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Талап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 610 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8124 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Талап ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 88 137 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 867 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 87 270 мың теңге;
2) шығындар – 88 279,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 142,9 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 144
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 610
Бюджет сельского округа Талап на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 142,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 144 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 610 шешіміне 1-қосымша
Талап ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР