Решение Сырдарьинского районного маслихата от 17 ноября 2021 года № 92 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2021 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 483 "О бюджете сельского округа Калжан Ахун на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8120, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 72057,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3934 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 256,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67867 тысяч тенге;
2) затраты – 72257,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 407,1 тысяч тенге;

"Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 92 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 92 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 483 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8120 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72057,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 256,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67867 мың теңге;
2) шығындар – 72257,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 199,4 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 407,1 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 606,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 17 ноября 2021 года № 92
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года № 483
Бюджет сельского округа Калжан Ахун на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 606,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 92 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 483 шешіміне 1-қосымша
Қалжан Ахун ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы